Kadastriniai matavimai

Pastatų (statinių) kadastriniai matavimai

Nekilnojamojo daikto kadastro duomenų nustatymo metu atliekami nekilnojamojo turto kadastriniai matavimai, parengiama ar papildoma (atnaujinama) kadastrinių matavimų byla, kurioje pateikti duomenys reikalingi nekilnojamojo daikto kadastro duomenims surašyti į NT kadastrą, ar jau įrašytiems pakeisti.

Mes Jūsų paslaugoms, kai:

  • Pastatytas naujas pastatas. Paruošiame kadastrinę bylą, reikalingą pastato pripažinimui eksploatuoti ir nekilnojamojo daikto bei daiktinių teisių įregistravimui.
  • Rekonstruotas esamas pastatas. Paruošiame kadastrinę bylą, reikalingą pastato pripažinimui eksploatuoti ir nekilnojamojo daikto bei daiktinių teisių įregistravimui.
  • atliktas pastato vidaus patalpų perplanavimas kapitalinio ar paprastojo remonto metu – paruošiame bylą kadastro ir registro duomenų pakeitimui.
  • neįregistruoti NT registre seni pastatai kaimo vietovėje ir pastatų savininkas (ar naudotojas) nori atlikti notarinį veiksmą, t.y.  parduoti, paveldėti, dovanoti pastatus.

Patalpų (butų) kadastriniai matavimai

Kai pastatas yra padalintas į patalpas, kurios yra suformuotos kaip atskiri nekilnojamojo turto objektai, kadastriniai matavimai atliekami ir kadastro duomenys nustatomi patalpai, ne visam pastatui.

Mes Jums reikalingi, jei:

  • patalpos yra rekonstruotos, perplanuotos ir pakitimai neįregistruoti nekilnojamojo turto registre.
  • reikia suformuoti naujus atskirus turtinius vienetus, taip pat keičiant patalpų paskirtį.
  • norite sujungti ar padalinti, ar prijungti dalį vienų patalpų prie kitų patalpų, įregistruotų NT registre.

Inžinerinių tinklų ir statinių, susisiekimo komunikacijų kadastriniai matavimai

Atliekami tada , kai NT registre norima įregistruoti naujus inžinerinius tinklus ar statinius. Kadastro duomenims nustatyti užsakovas pateikia išpildomąją – kontrolinę geodezinę nuotrauką.

Rengiame vandentiekio, nuotekų, dujotiekio, šilumos tinklų, aukštos įtampos elektros linijų, gatvių, geležinkelių, hidrotechninių statinių, sporto paskirties statinių kadastrinių matavimų bylas.

 

Dirbame visoje Lietuvoje.